Roślinne mydło olejowe


Natural - Roślinne mydło olejowe Zakres zastosowania:
Do drewna, korka, linoleum, wykładzin podłogowych z tworzyw sztucznych, podłóg dywanowych, klinkieru, kamienia itd. Do stosowania w gospodarstwach domowych, gastronomii, przemyśle, rzemiośle i rolnictwie. Doskonale nadaje się do mycia rąk. Chroni skórę i działa natłuszczająco dzięki zawartości naturalnych składników. Skóra pozostaje miękka i elastyczna.

Właściwości techniczne:
Roślinne mydło olejowe NATURAL zastępuje większość tradycyjnych środków czyszczących. Do jego produkcji użyto wyłącznie świeżych olejów roślinnych w naturalnej postaci (nie użyto odpadów olejów spożywczych).

Składniki:
Czyste oleje roślinne i woda.
Prosimy o przeczytanie pełnej wersji naszej deklaracji.

Rodzaj substancji:
Uniwersalny środek czyszczący z czystych, naturalnych, łagodnie zmydlonych olejów roślinnych.

Sposób postępowania:
Roślinne mydło olejowe NATURAL w zależności od stopnia zanieczyszczenia można stosować rozcieńczone w proporcji 1:100 lub nawet w „czystej” postaci. Roślinne mydło olejowe to doskonały środek czyszczący do utrwalonych („zamkniętych”) parkietów, wykładzin dywanowych i z tworzyw sztucznych, płytek każdego rodzaju, a także do kuchni, łazienek, WC itd. Bardzo dobrze nadaje się do przepierek oraz do mycia silnie zabrudzonych rąk.

Wskazówka:
Na wrażliwych powierzchniach, tekstyliach itp. należy najpierw wykonać czyszczenie próbne w mało widocznym miejscu.

Program pielęgnacyjny NATURAL: Twardy wosk nabłyszczający NATURAL
Balsam z wosku pszczelego
Pielęgnacyjny olej woskowy
Preparat do usuwania wosku NATURAL

Dane techniczne:
Temperatura zapłonu: nie dotyczy
Zużycie: 100 ml / 10 l wody
Rozcieńczanie: woda
Opakowanie: 1 l / 5 l oraz duża beczka

Przechowywanie:
Produkt należy przechowywać w dobrze zamkniętym pojemniku i w miejscu niedostępnym dla dzieci. Okres trwałości – ok. 2 lata.

Postępowanie z resztkami:
Resztki nie stanowią odpadów o charakterze specjalnym i mogą być wyrzucone ze zwykłymi odpadami. Beczka podlega recyklingowi.

Ogólne informacje dotyczące produktów NATURAL NATURFARBEN:
Produkty NATURAL NATURFARBEN są wytwarzane zgodnie z kompleksowym ujęciem problematyki kolorów i środowiska. Surowce pochodzą z zamkniętego obiegu ekologicznego, a kiedy po wykorzystaniu stają się odpadami, ulegają w nim całkowi-temu rozpadowi. Wszystkie składniki są kontrolowane zgodnie z zasadami biologii budowlanej i przy wykorzystaniu łagodnej, bezodpadowej technologii przetwarzane na farby i środki powlekające.
Wszystkie dane są wynikiem naszych długoletnich badań i praktycznych doświadczeń. Mimo to zalecamy przeprowadzenie własnych prób przed każdym użyciem. Niniejszy arkusz jest jedynie materiałem informacyjnym i doradczym. Nie jest on podstawą do żadnego rodzaju roszczeń prawnych. Natural Naturfarben są produktami firmy Scherzenlehner Harze GesmbH und CoKG, A-4060 Leon-ding/Linz, tel.; +43 (0)70/674957, fax: 674957-9; e-mail: office@natural.at.
Odpisy, kopie i publikacje niniejszych arkuszy oraz ich fragmentów są dozwolone tylko po uzyskaniu naszej pisemnej zgody.

pobierz: Karta techniczna produktu - technika nakładania