Intensywny środek czyszczący


Natural - Intensywny środek czyszczącyZakres zastosowania
Intensywny środek czyszczący NATURAL służy do skutecznego czyszczenia zasad-niczego silnie zanieczyszczonych podłóg. Dzięki intensywnej sile czyszczącej naturalnych olejów uporczywe zanieczyszczenia są rozpuszczane i delikatnie usuwane.
Do stosowania na wszystkich powierzchniach jak np. drewno, korek, kamień, klinkier, lastriko, płytki, podłogi z tworzyw sztucznych itd. Można używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Sposób użycia

Przed użyciem wstrząsnąć!
Czyszczenie zasadnicze:
250-500 ml / 5 l wody
Silne, uporczywe zabrudzenia:
1 l środka czyszczącego + 1 l wody
Do czyszczenia należy używać letniej wody.

Urządzenia używane przy pracy
Pad czyszczący (brązowy) z trzonkiem lub maszyna jednotarczowa, szczotka, ścierka

Sposób postępowania:
Przed rozpoczęciem czyszczenia należy odkurzyć powierzchnię. Podłogę oczyścić roztworem środka czyszczącego i padem. Do fug (w przypadku kamienia i płytek) użyć szczotki. Brudną wodę usuwać najszybciej jak to możliwe za pomocą lekko wilgotnej ścierki, którą należy płukać w czystej wodzie. Wodę należy wielokrotnie zmieniać.

UWAGA!
Na powierzchniach drewnianych i parkietowych pracować tylko przy delikatnym zwilżeniu („mgiełka wodna”). Unikać stojącej wody na powierzchni, w przeciwnym razie mogą powstać uszkodzenia w obrębie fug z powodu pęcznienia drewna.

Czas schnięcia:
12 – 24 godz.

Wskazówka!
Podczas czyszczenia należy zapewnić optymalny klimat w pomieszczeniu (min. 20ºC i 65% względnej wilgotności powietrza).

Dalsze czynności pielęgnacyjne
W przypadku olejowanych powierzchni, np. podłóg parkietowych po ich dokładnym wysuszeniu zalecamy koniecznie nałożenie oleju parkietowego NATURAL, pielęgnacyjnego oleju woskowego NATURAL lub oleju wykończeniowego „Finish” NATURAL.

Skład
Czyste olej roślinne, węglan potasu (potaż), woda.
Prosimy o przeczytanie pełnej wersji naszej deklaracji.

Przechowywanie
Środek przechowywać w warunkach chłodnych i suchych, bez dostępu rdzy i dobrze zamknięty.

Trwałość
Nierozcieńczony i zamknięty środek przechowywany prawidłowo zachowuje trwałość przez 3-5 lat.

Wskazówka
Środki czyszczące i pielęgnacyjne, także te pochodzenia naturalnego, należy przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci. Beczki całkowicie opróżniać i od-dawać do ponownego przetworzenia.
Wszystkie dane są wynikiem naszych długoletnich badań i praktycznych doświadczeń. Mimo to zalecamy przeprowadzenie własnych prób przed każdym użyciem. Niniejszy arkusz jest jedynie materiałem informacyjnym i doradczym. Nie jest on podstawą do żadnego rodzaju roszczeń prawnych. Natural Naturfarben są produktami firmy Scherzenlehner Harze GesmbH und CoKG, A-4060 Leon-ding/Linz, tel.; +43 (0)70/674957, fax: 674957-9; e-mail: office@natural.at.
Odpisy, kopie i publikacje niniejszych arkuszy oraz ich fragmentów są dozwolone tylko po uzyskaniu naszej pisemnej zgody.

pobierz: Karta techniczna produktu - technika nakładania